Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-19 21:34:42

 Silene

Użytkownik

Skąd: Perfect City :D
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 58
Punktów :   

W wolnym czasie...

A więc...

Zachęcam do udzielania się i mam nadzieje, że temat nie przejdzie bez echa (jak tak - to trudno ); zakładam ten wątek z myśłą o bliższym poznaniu Was, moi drodzy

Myślę, że bedzie to polegac na przedstawieniu swojej pasji, hobby, zainteresowań, muzyki przez was lubianej i co tam jeszcze chcecie

A więc zaczne...

Zazwyczaj na chwilę cos przykuwa moją uwage a potem odchodzi w niepamięc...Jednym z tych przelotnych zainteresowań(a było ich wiele ) wartym uwagi jest  Japonia(kultura, język, manga, muzyka itp...)
Może i banalne, kiedyś, gdy oświadczyłam,że słucham takiej muzyki, dotkliwie zostałam  wyśmiana w twarz ... ale masz cos do muzyki japońskiej - masz coś do mnie :f...

Hobby spowodowane niegdyś nadmiarem wolnego czasu było chodowanie przeróżnych kwiatów, dzięki czemu mój dom wygląda teraz jak mała kwiaciarnia (nie wiem dlaczego, ale lubie otaczac się kwiatami ; szczególnie ubustwiam orchidee i białe róże )

Pasji której mogłabym oddac się bez pamięci i znudzenia jeszcze nie znalazłam, jak juz pisalam wszystko na dłuższą mete zaczyna mnie nudzic...

Muzyki słucham przeróznej - popu, rocka, j-rocka, hard rocka, metalu, hip-hopu, rapu, reggae, techno, R&B (niektóre ograniczają się do słuchania poszczególnych piosenek)... Bardzo nie lubię muzyki latynoskiej, country i wlasciwie większości polskiej ...

Obecnie ciekawi mnie świat aniołów...m.in. powstanie, znaczenie w religi, historia upadlych itd...

W wolnym czasie robie wiele rzeczy, ogólnie świruje, spotykam się ze znajomymi  i gram w  różne gry np.perfekt
world

*Edit 2

Może coś jeszcze dodam o swoim charakterze...Jestem spontaniczna, sympatyczna i na ogół zyskuje przy bliższym poznaniu
Druga strona medalu - troche nieufna, (pewnie przez doświadczenie, mam tylko kilka zaufanych osób ),bywam nieśmiała i krępuje się w większych grupach, gdzie nie wszyscy są mi dobrze znani

(Pewnie wpis będzie często edytowany :d)

Przedsawiłam Wam tu chyba 1/4 mojego życia

Ps. Tak, Czad, chcę Cię odwodnic

Edit.

Naturalnie temat http://www.elitapw.pun.pl/viewtopic.php?id=6 zauważyłam dopiero po wypoceniu tego prawie że wyprawcowania -.-...

Ostatnio edytowany przez Silene (2010-09-19 23:27:16)


Biegnie dziewczyna lasem. Zieleni sie jej czas...
Oto jej wlos rozwiany, a oto - szum i las!

                                            Bolesław Lesmian

Offline

 

#2 2010-09-19 22:34:42

 czadero

Leader

722723
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 14
Punktów :   -1 

Re: W wolnym czasie...

Ps. Tak, Czad, chcę Cię odwodnic




Normalnie rozwalilas mi serce nie mam pytan kolejna lezka poszla...


no wiec tak... Ja szybko krutko i na temat
Jestem Marcin...
moje hobby... hmmm lubie majsterkowanie i glowic sie nad czyms co z gory jest zalozone ze nie da sie kto kombinuje ten zyje
co do muzyki to slucham roznej muzyki zawsze cos sie trafi co wleci w ucho aczkolwiek na codzien slucham Hemp Gru itd...
uwielbiam spotykac sie ze znajomymi i walic w banie (paula nie czytaj) jestem osoba zywiolowa i mam 1000 pomyslow na sekunde tylko nie zawsze mam czas zeby je wykonac lubie otwartych ludzi, szczerych i nie zaleznych.

hmmm zreszta wszystko bedzie widac jak bedziemy pisac czy na priv czy gildii


ps: co do bledow skladniowych czy jakich tam wymyslicie prosze sie nie czepiac nigdy nie zylem ze szkola w zgodzie wole pracowac


JESLI MASZ ZAMIAR GLUPIO SIE WYPOWIEDZIEC... NIE PISZ WCALE !!

Offline

 

#3 2010-09-19 23:10:31

 Nixe274

Użytkownik

Skąd: New Ross
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 37
Punktów :   

Re: W wolnym czasie...

To teraz ja xD wiec:
razem z marta mamy podobne zainteresowania np. hodowanie roslin (tylko ja nie robie kwiaciarni w moim domu) , i japonia glownie tak jak marte fascynuja mnie mangi jezyk i muzyka mam tez inne hobby takie jak od nie dawna Perfect World albo bieganie (tzn ze jestem w trakcie przygotowan psychicznych do biegania ale w koncu pobiegne).
Co do muzyki to zalezy od nastroju ale nigdy nie slucham rapu hip hopu ani nic takiego.
no i oczywiscie interesuja mnie wampiry (pomyslicie sobie "kolejna fanka zmierzchu") ale nie tzn lubie film i ksiazki ale nie szaleje za robertem pattinsonem po prostu lubie czytac i przegladac strony o wa mpirach to jest dla mnie bardzo fascynujace
To tyle o mnie i prosze nie czepiac sie gramatyki bo mieszkam w irlandii i nie usze sie polskiego od 3-4 lat


Nixe274 = __Lovely__

Offline

 

#4 2010-09-24 19:20:30

korti:D

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: W wolnym czasie...

Jestem Dawid , lubie grac na kompie , spotykać sie ze znajomymi itd.Jak Silene interesuje sie japonskim i anime.Jesli chodzi o muzyke to slucham popu , rocka i jod-rocka czyli japonskiego rocka xD.Z japonskich zespolow najbardziej lubie hangry&angry.Interesuja mnie zjawiska paranormalne , pismo runiczne i magiczne stworzenia np.wampiry , koboldy , nimfy , syreny itp.

Ostatnio edytowany przez korti:D (2010-09-24 19:21:13)

Offline

 

#5 2010-11-22 19:32:43

 __Kylar__

Użytkownik

7110542
Skąd: City of Raging Tides
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 28
Punktów :   

Re: W wolnym czasie...

No to chyba w końcu i moja kolej...
Mam na imię Damian i jestem alkoho... Ups to nie to
Mam na imię Damian i jestem studentem Poza graniem w PW, gram w piłkę nożną, zajmuję się moją dziewczyną, lubię sobie poczytać fajne książki i posłuchać muzyki. Ewentualnie pograć na kompie w coś innego, lub obejrzeć jakiś film
Muzykę lubię każdą, która jest miła dla ucha. Mojego Ulubione zespoły to Sabaton, Nightwish, Within Temtation.
Filmy to lubię horrory - bardoz śmieszne komedie Inne teżsięobejrzy, ale to zależy od humoru Ulubionym serialem i jedynym jest Dexter
Książki to fantastyczne, przygodowe i podobne Najważniejsze, żeby wciągnęła w fabułę
No to to chyba wszystko co można tak po krótce powiedzieć o mnie Do zobczenia w "Prefekcyjnym Świecie"

P.S
Optymista ze mnie i dlatego zawsze i wszędzie tyle uśmiechowych emotków piszę Jako kogoś to denerwuje to trudno. Jak to mówią: peszek

Ostatnio edytowany przez __Kylar__ (2010-11-22 19:38:45)


"War. War never changes."

Offline

 

#6 2010-11-22 20:51:34

 Silene

Użytkownik

Skąd: Perfect City :D
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 58
Punktów :   

Re: W wolnym czasie...

__Kylar__ napisał:

No to chyba w końcu i moja kolej...
Mam na imię Damian i jestem alkoho... Ups to nie to

Witaj Damian. Cieszymy sie, ze podzieliles sie z nami swoim problemem. ~ (chyba cos nas laczy ^^ )

A bycie optymista (nawet niepoprawnym ) to piekna cecha prawda ? ( alkoholicy, optymisci.. )


Biegnie dziewczyna lasem. Zieleni sie jej czas...
Oto jej wlos rozwiany, a oto - szum i las!

                                            Bolesław Lesmian

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bl.pun.pl www.zzn.pun.pl www.zyciekobiet.pun.pl www.ninjaznaruto.pun.pl www.pivotr.pun.pl